Battlefield 5 definitivně potvrzen. Velké představení se chystá na příští týden

Konec spekulací. Tedy přinejmenším o jménu nového Battlefieldu, protože to, že letos nový zástupce oblíbené akční série přijde, to byla v podstatě jistá věc už několik měsíců. Vývojářské studio DICE nyní ve spolupráci s vydavatelem Electronic Arts potvrdilo, že ponese název Battlefield 5. Dosud se o něm hovořilo také jako o Battlefieldu 2018.

Původně se předpokládalo, že se Battlefield 5 v plné parádě představí na červnovém veletrhu E3. Ale společnost EA zjevně zvolila stejný přístup jako řada jiných vydavatelů, kdy nechce, aby její nejambicióznější titul letoška zapadl v záplavě jiných oznámení. Proto větší představení proběhne už 23. května, a to prostřednictvím streamu na Youtube a Twitchi, který bude uvádět televizní moderátor Trevor Noah.

V rámci přenosu pravděpodobně uvidíme první trailer, který už má Electronic Arts údajně hotový. Nejspíš zazní také termín vydání, který odhadujeme na letošní podzim.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na