Battlefield 5 definitivně potvrzen. Velké představení se chystá na příští týden

Konec spekulací. Tedy přinejmenším o jménu nového Battlefieldu, protože to, že letos nový zástupce oblíbené akční série přijde, to byla v podstatě jistá věc už několik měsíců. Vývojářské studio DICE nyní ve spolupráci s vydavatelem Electronic Arts potvrdilo, že ponese název Battlefield 5. Dosud se o něm hovořilo také jako o Battlefieldu 2018.

Původně se předpokládalo, že se Battlefield 5 v plné parádě představí na červnovém veletrhu E3. Ale společnost EA zjevně zvolila stejný přístup jako řada jiných vydavatelů, kdy nechce, aby její nejambicióznější titul letoška zapadl v záplavě jiných oznámení. Proto větší představení proběhne už 23. května, a to prostřednictvím streamu na Youtube a Twitchi, který bude uvádět televizní moderátor Trevor Noah.

V rámci přenosu pravděpodobně uvidíme první trailer, který už má Electronic Arts údajně hotový. Nejspíš zazní také termín vydání, který odhadujeme na letošní podzim.

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist