Battlefield 5: Firestorm se odhaluje v traileru. Battle royale mód oblíbené akce vypadá skvěle

Možná už se tak trochu pozapomnělo na to, že loňská online akce Battlefield 5 měla obsahovat také vlastní Battle Royale mód. Ten se však nestihl dokončit k plánovanému ani posunutému datu vydání a byl přislíben na později. Trvalo to poměrně dlouho, ale odhalovací trailer nového módu slibuje skutečně atraktivní hru.

Každopádně je jisté, že mapa Battlefield 5: Firestorm je skutečně obrovská. Tvůrci z vývojářského studia DICE již před časem uvedli, že půjde o největší mapu v historii série Battlefield a svůj příslib drží. Hned na začátku traileru se na ní můžete podívat a přesvědčit se o tom na vlastní oči.

Tip na článek:  Battlefield 5 prodal 7 milionů kopií. EA je z něj přesto zklamané

Stejně jako v jiných Battle Royale hrách půjde také ve Firestorm o to, získat co nejrychleji po začátku partie kvalitní vybavení. Systém tříd známý z klasické hry bude podle všeho deaktivován.

Těšit se můžete na celou řadu různých vozidel, mezi které patří traktor, auta, tank, ale poměrně překvapivě také vrtulníky. V traileru se objevuje náznak, že by stroje mohly spotřebovávat palivo, které by tak bylo třeba si opatřit.

Tip na článek:  Apex Legends je opravdu povedenou battle royale hrou - recenze

Battlefield 5: Firestorm (nebo možná trefněji Battlefield Royale) vyjde 25. března 2019 coby bezplatné rozšíření původní hry. Bude zajímavé sledovat, jakou si získá popularitu a jak bude konkurovat například Apex Legends z vlastní stáje. EA tak má v aktuálně nejoblíbenějším žánru dvě žhavá želízka.

Battlefield 5: Firestorm – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr Novák
Host
Petr Novák

Off-topic. Včera byl spuštěn early acces hry Workers&resourcess: Soviet republic. Nešlo by o tom vydat nějakej článek?