Battlefield Portal rozšíří obsah pro chystaný Battlefield 2042

Foto: Electronic Arts

Nový díl Battlefieldu vypadá čím dál tím slibněji. Sice nás zklamala absence singleplayeru, ale vývojáři nám to rozhodně vynahradí pořádnou náloží obsahu. Při akci EA Play Live jsme se dozvěděli, že nový díl Battlefieldu bude obsahovat tři části. První je samotný multiplayer, který byl oznámen jako první, druhá část je zatím skrytá a ta třetí je Battlefield Portal.

Tato nová platforma umožní hráčům libovolně měnit pravidla boje a vytvořit tak unikátní klání. Vše bude součástí Battlefieldu 2042 a hráčům umožní využít jednotky, mapy, zbraně i vybavení z předchozích dílů v tom novém. Startovní balíček má obsahovat přes 40 zbraní, 40 vozidel, 30 předmětů a 7 různých armád.

Vše bude možné kombinovat s novým obsahem z Battlefieldu 2042. Předělané budou i ty nejpopulárnější mapy z předchozích dílů třeba z Battlefield 1942, Battlefield: Bad Company 2 či Battlefield 3.

Kombinovat půjde opravdu vše třeba jeden tank proti deseti menším robotům, nebo se proti sobě postaví jednotky z druhé světové války a moderní techniky. Více prozrazuje samotný trailer.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na