Dead Space opět ožívá v remaku prvního dílu

Foto: EA

První střípky informací o chystání návratu známé sci-fi série do světa vypustil herní novinář Jeff Grubb. Tyto informace se potvrdili na včerejší EA Play Live a do světa byl vypuštěn teaser. Na remaku prvního dílu pracuje studio EA Motiv. Dočkat se tak máme nejen moderního grafického pojetí, ale kompletnímu vylepšení.

Oživit se má i hratelnost ve stylu následujících dílů, alespoň co se týče hratelnosti a možností. Dokonce by mělo dojít na vylepšení příběhu a charakterů postav. Hra vyjde pouze na novou generaci konzolí a PC díky tomu se můžeme těšit opravdu na parádní audiovizuální zpracování. Kromě toho hra nebude obsahovat žádné nahrávací sekvence, rozšíření příběhu a spoustu dalších vylepšení.

Opět tak zažijeme příběh obyčejného mechanika Isaaca Clarke, jenž se ocitne sám na vesmírné lodi USG Ishimura plné mimozemských potvor lačnící po všem živém. Jeho úkol je jasný, přežít a najít svoji partnerku uvězněnou na lodi. Jelikož se nejedná o žádného vycvičeného vojáka, tak se postavit zmutovaným členům posádky a dalším potvorám nebude nic snadného.

Bohužel zatím nevíme datum vydání, a to ani přibližně, snad nám brzy EA naservíruje větší náhled pod pokličku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na