Bethesda skutečně připravuje Rage 2. Podívejte se na první upoutávku, je to hodně ujeté

Když se v minulých dnech na stránkách internetového obchodu Walmartu nedopatřením objevily desítky dosud neoznámených her, jedna z nich nevypadala příliš pravděpodobně. Šlo o Rage 2, tedy pokračování zajímavé, ale komerčně ne zase tak úspěšné akce od vývojářského studia id Software a vydavatele Bethesdy.

Jenže Bethesda následně tento únik nijak nedementovala a naopak si s fanoušky pohrávala řadou vtípků, jimiž Rage 2 nepřímo potvrzovala. Stále ale mohlo jít jen o neškodnou hříčku. To už je teď v podstatě vyloučené, protože se na internetu objevila první upoutávka, která toho sice mnoho neprozrazuje, ale dává tušit, že půjde opět o návštěvu značně ujetého postapokalyptického světa.

Rage 2 stále není oficiálně potvrzeno, jde však už jen o otázku času. Hra by přitom měla vyjít ještě letos, protože Bethesda obvykle hry neoznamuje příliš dlouho dopředu. Nabízí se pochopitelně silná předvánoční sezóna.

Když se navíc potvrdil vývoj nejméně pravděpodobného titulu ze seznamu, dá se vycházet z toho, že další tituly, které Walmart omylem odhalil, jsou rovněž ve vývoji.

RAGE 2 – teaser trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na