Biomutant – nové kung-fu RPG v otevřeném světě

Na internet unikla vyfocená reklama z herního časopisu Games Markt, která v podstatě odhaluje nový ambiciózní titul Biomutant, který vydá společnost THQ Nordic. Má jít o akční RPG v otevřeném pohádkovém světě s netradičním hlavním hrdinou “biomutantem” a silnými kung-fu prvky. 

Tak trochu to vypadá jako hra pro celou rodinu, která je mixem všeho možného, ale kdo ví – třeba to dopadne dobře. Vše pro to jistě udělá švédské vývojářské studio Experiment 101, které na hře podle všeho pracuje od svého založení v roce 2015. Přestože jde o produkt nezávislého studia, na první pohled se nám jeví vysokorozpočtově a něco nám říká, že na něj THQ Nordic hodně sází.

Více už za pár dní

Obrázky ukazují scéna na vodě i na souši, k vidění je dokonce letící drak. THQ Nordic však chce hru s plnou parádou oznámit už na nadcházejícím Gamescomu, takže nebude trvat dlouho a budeme vám moct představit více informací.

Zatím snad jen tolik, že se s vydáním počítá už začátkem příštího roku, a to tradičně na PC, PS4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na