Jurassic World Evolution – nová hra od autorů Planet Coasteru

Co může být lepšího než zábavní park? Samozřejmě – zábavní park s opravdovými dinosaury! Tuhle úvahu nám v reálu představil Steven Spielberg ve filmu Jurský park. Rok na to vyšla mezi hráči neméně oblíbená budovatelská strategie – Theme Park. A právě jakýmsi mixem obou inspirací Jurassic World Evolution od autorů Planet Coaster bude.

Jak už název napovídá, orientuje se hra na nové zpracování třídílné série Jurského parku jménem Jurassic World, které se v kinech objevilo poprvé v roce 2015 a pokračovat bude dalším dílem Jurassic World: Fallen Kingdom v létě 2018. Také vydání hry Jurassic World Evolution je plánováno na tento termín.

“Jsme dlouhodobými fanoušky filmů Jurský park a velmi se těšíme na to, až hráčům dáme možnost postavit si vlastní jurský park,” říká Johny Watts, který ve studiu Frontier pracuje jako hlavní kreativní síla. “Jsme nesmírně šťastní, že můžeme více než patnáctiletou zkušenost ve tvorbě simulací a budovatelských her promítnout do značky jako je Jurský park, která nás ostatně vždy inspirovala.”

Chybět nesmí problémy

Dějištěm hry je z filmů známý ostrov Isla Nublar, kde se budete starat o výstavbu a rozvoj zábavního parku s dinosaury. Kromě z Planet Coasteru známého konstruování atrakcí k tomu patří i šlechtění dinosaurů a stavba příslušných výběhů a bezpečnostních opatření.

Vzhledem k tomu, na čem filmové předlohy stojí, nesmí samozřejmě chybět ani nejrůznější problémy s dinosaury. “Každé rozhodnutí vede k různým důsledkům a velkým výzvám, které život přináší,” stojí v tiskové zprávě.

Jurassic World Evolution vyjde na PC, Xbox One a Playstation 4. Vývojářské studio Frontier stojí kromě Planet Coasteru také za Rollercoaster Tycoon 3 a Elite: Dangerous.

Jurassic World Evolution – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na