Biomutant ukazuje své kousky v prvním traileru a na obrázcích

Jsou to teprve dva dny, co na ty internety unikla okopírovaná reklama na novou hru THQ Nordic – Biomutant. A už tu máme první trailer a s ním de facto oficiální oznámení hry.

K vidění je hrdina Biomutant, jakási zmutovaná verze mývala, která silně připomíná Rocket Racoona ze Strážců galaxie, jak spolu s robotickou kobylkou, jež zřejmě bude plnit roli chytrého pomocníka, prchá džunglí. Když zastaví, zjeví se obří monstrum a nastává bojová scéna.

Biomutant bude akčním RPG v otevřeném světě, kde bude vývoj hrdiny probíhat ve dvou větvích – biotické a mutagenní. Zatímco biotická vylepšení jsou umělé věci mechanického rázu, mutace změní organismus mývala. Těšit se můžete na vývoj předmětů a možnost využívat různé dopravní prostředky.

Biomutant – screenshoty

Biomutant má vyjít začátkem roku 2018 pro PC, PS4 a Xbox One. Autoři ze studia Experiment 101, kteří mají zkušenosti například se sérií Just Cause nebo Mad Max, hru popisují jako postapokalyptickou kung-fu pohádku.

Jde jednoznačně o velmi ambiciózní titul, který míří na co nejširší publikum. Zdá se, že bude hrát na epickou linku, podpořenou však notnou dávkou humoru. Špatné by to být nemuselo.

Biomutant – oznamovací trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na