Final Fantasy 15 vyjde na PC příští rok. Koukněte na 4K video a monstrózní HW požadavky

Nejpozději od prezentace technologického dema Final Fantasy 15 na březnovém veletrhu GDC 2017 se zdálo být pravděpodobné, že by se toto akční RPG mohlo dočkat své PC verze, což by mnoho hráčů ocenilo.

Teď společnost Nvidia v rámci Gamescomu tuto hypotézu potvrdila a spolu s tvůrci hry ze Square Enix PC verzi oficiálně představila. Takzvaná Windows Edition vyjde začátkem roku 2018, a to prostřednictvím Steamu, Originu a Windows 10 Store.

PC verze Final Fantasy XV se bude moct pochlubit 4K texturami, pohledem z první osoby, zvukem Dolby Atmos, pokročilými algoritmy stínování, realistickou trávou a vylepšenými simulacemi ohně, kouře, vlasů a kapalin. Poslední jmenované využívají pokročilých technologií Nvidia Gameworks.

Final Fantasy 15 bude mít na PC dosti brutální HW nároky, nakonec posuďte sami, co autoři berou jako doporučenou sestavu:

  • Procesor: Intel i7 3,4 Ghz nebo Ryzen 7 1700
  • Operační paměť: 16 GB RAM
  • Grafická karta: Nvidia Geforce 1080 Ti
  • Pevný disk: 170 GB
  • Audio: 5.1 Surround Headset

První dojem si můžete udělat z videa, které obsahuje textury v rozlišení 4K. Posuďte sami, zda to za nutnost upgradovat PC bude stát.

Final Fantasy XV – první video PC verze

https://www.youtube.com/watch?v=X4DzXKn8hGI

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na