Limitovaná edice Xbox One X “Project Scorpio” v předprodeji

Jak už bylo předem avizováno, představil Microsoft na své konferenci v rámci Gamescomu detaily o předobjednávkách chystané konzole Xbox One X. Zároveň se potvrdily spekulace o speciální limitované verzi. Tu je pod názvem “Project Scorpio” možné ode dneška předobjednávat. 

V českých luzích a hájích přijde Project Scorpio na 13 490 Kč. Tento název byl kódovým označením vývojové verze konzole. V limitované verzi je vepsán zelenými písmeny na předním panelu konzole, stejně jako na přibaleném ovladači. Zahrnuje také vertikální stoják.

Minecraft a Middle-earth pro Xbox One S

Kromě edice “Project Scorpio” byly oznámena také výhodná balení (bundle) starší konzole Xbox One S. Do prodeje půjde limitovaná Minecraft edice (1 TB), která bude mít pro hru typický design a ovladač v designu “creepera” (samostatně bude k mání také ovladač v designu prasete). Dále se můžete těšit na speciální systémové zvuky, vertikální stoják, transparentní spodní stranu s redstone liniemi a samozřejmě hru Minecraft včetně Redstone DLC. Také tento balíček je možné už předobjednat a v prodeji bude od 3. října 2017.

Chystá se také bundle k očekávané hře Middle-earth: Shadow of War, a to jak ve verzi 500 GB i 1 TB. Vedle hry budou obsahovat také ovladač, měsíční Xbox Game Pass a 14denní předplatné Xbox Live. Edice bude k dostání v říjnu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na