Blizzard App se nechytla, vrací se Battle.net

Koncem března přejmenoval Blizzard Entertainment svého klienta Battle.net, přes kterého běží všechny jeho hry, na Blizzard App, což mělo odrážet všechny změny, které se oproti původnímu Battle.netu, což byla v podstatě jen platforma pro síťové hraní, udály.

U fanoušků ale žádná velká euforie nenastala, ba právě naopak. Blizzard v uplynulých měsících schytal pořádnou kritiku, protože hráči jeho her se nechtěli smířit se zahozením dlouholeté tradice, kterou Battle.net představoval.

Blizzard Battle.net

Zatímco většina korporací by to zkusila ustát, Blizzard si přeci jen uvědomil, jakou hodnotu v komunitě má. V novém oficiálním oznámení proto couvá a dává svému klientovi nové jméno. Bude to kompromis, někdo by možná řekl kočkopes. Blizzard Battle.net.

S trochou ironického pomrkávání Blizzard dodává: “Vezměte to od vývojáře, který byl dříve znám jako Silicon & Synapse a potom Chaos Studios, názvy jsou také důležité”.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na