Johny Depp natočí seriál podle MMO The Secret World

Tak to je překvapení! MMORPG The Secret World, které bylo rozhodně zajímavé, ale nedá se říct, že by udělalo díru do světa, se objeví na obrazovkách. Producentem nebude nikdo menší než hvězdný Johny Depp, který se svým studiem Infinitum Nihil v kooperaci s G4C natočí akční seriál.

O scénář se postarají James V. Hart (Hook, Crossbones) a Jake Hart a režisérsky by seriál měla zaštítit Pam Veasey (CSI: New York). Vzhledem k tomu, že produkce stojí na samém počátku, nejsou známy žádné informace o obsazení hlavních rolí. Není jasné ani to, kdy a na jakém programu bude seriál vysílán. Vyloučeno tak není ani to, že se ho chopí streamovací giganti Netflix nebo Amazon.

The Secret Worlds a Secret Worlds: Legends

The Secret Worlds od norského studia Funcom vyšel v roce 2012 a o pět let později vyšel v podobě Secret World: Legends netradičně znovu. Příběh vypráví o skupině tajných agentů, kteří jsou zataženi do války tří tajných organizací – templářů, illuminátů a draků. V globálním boji se tak musí postavit monstrům, nadpřirozeným silám a nepřátelským agentům. Hráči mohou využívat širokou škálu zbraní a nadpřirozených sil.

Látka na akční seriál to tedy není špatná a v dnešní podobě “quality TV” s vysokorozpočtovým zpracováním může mít co říct.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na