Blizzard chystá velká oznámení. Bude to nový Warcraft nebo Diablo?

Dnes v kalifornském Anaheimu začíná tradiční akce BlizzCon 2017, na které kultovní společnost Blizzard prezentuje své hry. Šéf společnosti Mike Morhaime už dopředu přislíbil velká oznámení.

Slavné studio Blizzard, které vyrostlo ve velkou produkční firmu, už delší dobu neoznámilo další velký projekt. Dlouhou dobu leží ladem například strategická série Warcraft, která by se konečně mohla dočkat čtvrtého dílu. Více než pět let uplynulo také od vydání Diabla 3, které je nesmírně úspěšné a také by si zasloužilo pokračování. Vyloučena ale není ani zcela nová značka.

Co je takřka jisté

Zbývá jen doufat, že velkými oznámeními nemyslí Mike Morhaime rozšíření stávajících her. Je totiž takřka jisté, že bude oznámen nový přídavek k online fenoménu World of Warcraft. Stejně tak se počítá s představením nového hrdiny pro Overwatch, který se možná dočká také nové mapy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Delinom
Host
Delinom

Bude to rozhodně nová expanse pro WoWko, rozhodně taky nová edice pro HS a u dalších her uvidíme. Můj tajný sen, WoS (tedy World of Starcraft) je asi zatím nereálný 🙂

D
Host
D

Přál bych si pořádné RPG z pohledu třetí osoby ze světa Diabla.

Raze
Host
Raze

Diablo je sice výborná hra, ale radši bych uvítal další Warcraft. Slibují to už minimálně deset let, že čtvrtý Warcraft vyjde, ale stále nic. Série Warcraft je moje srdcovka.

Fráňa
Host
Fráňa

U Warcraftu podle mě bude trochu problém v tom, že se Warcraft universum značně pohlo. A zatímco WoW navazovalo na Warcraft 3, navázat teď Warcraftem na dění ve WoW bude hodně složitý. Navíc to udělat tak, aby dvě hry mohly co-existovat a nelezly si do zelí, co se týče příběhu, to by mohl být potenciální problém.

D
Host
D

Třeba strategickým dílem odpálí další vlnu do WoWka – velkou změnu, velký zvrat nebo tak…

Raze
Host
Raze

Myslel jsem, že WoW je něco jako spin-off. Jako že je to vedlejší příběh. Teda aspoň tak jsem to tak nedávno někde zaslechl. Ale nevím. Ve WoWku se moc nevyznám, nehraju ho. Nijak mě WoWko nezaujalo. Mě nejvíc zajímají první tři hry.