Hodnocení Assassin’s Creed Origins jsou zfalšovaná. Hráčům se moc nelíbí

Vysoká hodnocení Assassin’s Creed Origins na různých internetových platformách, jako je například oblíbený server Metacritic, jsou pravděpodobně zfalšovaná.

Aktuální průměrné hodnocení od hráčů na serveru Metacritic pro Assassin’s Creed Origins má hodnotu 7,5 bodu z 10 možných. Jenže mnoho příspěvků, byť od rozdílných uživatelů, má naprosto stejný obsah i závěrečnou známku, jak upozornil server Kotaku.

Podle šéfa Metacriticu, Marca Doyla, se něco podobného stává dvakrát až třikrát do roka a tentokrát to tedy “postihlo” jeden z hlavních hitů vánoční sezóny. Kdo za falšování stojí není přitom známo. Nabízela by se pochopitelně spojitost s vydavatelem hry, tu však bude obtížné prokázat.

Zfalšovaná hodnocení byla vyšší

Nutno dodat, že zfalšovaná hodnocení dávají Assassin’s Creed Origins obvykle závěrečnou známku 10 z 10 bodů. Vylepšují tedy mediální obraz hry. Po odstranění nepravých pozitivních příspěvků hodnocení pravděpodobně výrazně klesne.

To je zajímavé, protože to pak vypadá, že hráči s Assassin’s Creed Origins nejsou příliš spokojení. Na rozdíl od novinářů, kteří podle Metacritic udělili v průměru známku 8,2 bodu. Naše recenze byla také pochvalná.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JosephBalsamo
Host
JosephBalsamo

Jak pravil Winston Churchill :”Důvěřuji pouze těm průzkumům a statistikám,které si sám zfalšuji”

JosephBalsamo
Host
JosephBalsamo

Jediná věc y ze série Assassin Creed která se mi nelíbí je Chronicles.Jinak mám sérii AC moc rád:-)

Acckoletsplay
Host
Acckoletsplay

Nemuzu potvrdit ze by hra byla tak spatna,fanousek Zaklinace,Dark Souls,Diabla bude kazdopadne spokojeny a to jsem i ja.Je to sice jine a ne Origins ale konecne zmena a tahne hrace vse zjistovat i dokoncit.