Boogie bomba ve Fortnite přinutí nepřátele tancovat. Podívejte se na video

Zábavný trailer ke stále oblíbenější akci Fortnite: Battle Royale představuje nový předmět, který slibuje hodně srandy. Jde o takzvanou Boogie bombu. Jak už název napovídá, je to bomba taneční. Stačí ji někde vyhodit a už začne vyluzovat libé melodie. Jakmile se k ní přiblíží hráči, pokud možno nepřátelé, začnou nekontrolovaně tancovat a stávají se snadnou kořistí pro toho, kdo bombu umístil.

Nejde samozřejmě o nic jiného než vtipnou interpretaci flashbangu, který například v Counter-Strike: Global Offensive hráče oslepí a učiní bezbrannými. V The Division je to zase elektrošokový granát, jenž zasažené hráče znehybní. V případě Boogie bomby máte ale alespoň šanci pomalu odtancovat.

Fornite: Battle Royale je bezplatným přídavkem k akci Fortnite, který se stal oblíbenějším než původní hra. V silně obsazeném segmentu Battle Royale her, kterým vládne Playerunknown’s Battlegrounds, našel díru na trhu a prosadil se právě vtipem a tím, jak se nebere vážně.

Fortnite: Battle Royale – Boogie Bomb

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
DOMI
Host
DOMI

wow někdo tu je blesk