GTA Online dostává nový mód Slashers, auta a novoroční překvapení

GTA Online se s koncem roku dočkal ještě jednoho hezkého updatu. Ten zahrne nový sportovní vůz Overflod Autarch, který vypadá opravdu exoticky a který si můžete pořídit prostřednictvím Legendary Motorsport. Kromě toho se můžete těšit na návrat módu Slashers, ve kterém dva týmy bojují v netradičním duchu.

Jeden tým dostane do rukou brokovnice a úkol v temnotě vyřídit členy druhého týmu, kteří jsou vybaveni pouze termovizemi a ručními baterkami. Týmy přitom mění role každou minutu. Komu se zcela podaří odpravit nepřátelský tým, vítězí. Až do 8. ledna 2018 můžete v tomto módu získat dvojnásobný počet RP a GTA dolarů.

Autoři si s koncem starého a začátkem nového roku přichystali pro hráče také řadu překvapení. V částech herního světa by se například měl znovu objevit sníh. Jak vidno, podpora pro GTA 5, respektive jeho onlinový mód v žádném případě nekončí, ba právě naopak. Ale není divu, vždyť se tento titul dlouhodobě drží na špici prodejnosti, a to i téměř tři roky od vydání.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na