Call of Duty: WW2 dostává přídavek Resistance včetně pražské operace Antropoid. Podívejte se na video

Call of Duty: WW2 – Resistance, který vychází 30. ledna, má pro českého hráče speciální nádech. Nabídne trojici nových map, z nichž jedna si bere na paškál slavnou operaci Antropoid, tedy atentát na říšského místoprotektora Reinharda Heidricha.

Jak už to v podobných hrách bývá zvykem, nelze očekávat historicky přesný odraz událostí. Rozhodně však potěší známé pražské kulisy včetně českých nápisů. Doufejme, že si autoři sehnali nějakého Čecha a nepoužili jen internetový překladač, jak se občas stává.

Kromě operace Anthropoid se v Call of Duty: WW2 – Resistance můžete těšit ještě na výlet do Francie v mapě Occupation a německého Pruska v podobě operace Valkyrie. Tím však nový obsah nekončí. Přídavku se dočká také herní mód War (Operation Intercept) a také oblíbený Zombie mód, který dostane novou kapitolu na pobřeží tajuplného ostrova, kde probíhaly všelijaké experimenty.

Na vše zmíněné láká nejnovější trailer. Datum vydání 30. ledna platí pro Playstation 4, hráči na PC a Xbox One si budou muset počkat o něco déle.

Call of Duty: WW2 – Resistance – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

8
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Pravda, koukl jsem na to znovu a jsou tam dvě na budově jak píšu tři pruhy,tam se pisatel Michal spletl, protože ruská se liší právě v pořadí barev. Nicméně ta čs vlajka je pitomost,protože operace Antropoid byla ukrutně tajná a vyvěšovat vlajku by byla pitomost.Leda by to bylo Květnové povstání českého lidu.Tomu bych byl ochoten věřit.

He3lix
Host

Ale jo proč ne a ano, doufejme, že si někoho sehnali, kdo by jim řekl jak to u nás asi vypadalo. To by se zase k tomu mohl vyjádřit na svém blogu ten pošahanej němec, že je tam málo černochů a hispánců 😀

P
Host
P

😀 😀 😀 😀 😀
Dobře Dane

Michal
Host
Michal

Tak tohle u mě CoD pohřbilo nadobro….operace antropoid od 1:10 je vidět vlajka….zase nás západ(ákov) vidí jako rusy….ode mě už nedostanou ani korunu za takovej výsměch

Daniel
Host
Daniel

To je státní vlajka Protektorátu Čechy a Morava ty chytráku.

nomad
Host
nomad

Lepší stěr jsem na netu už dlouho neviděl.

Petr
Host
Petr

Stěr se nekoná. Oficiální vlajka Protektorátu Čechy a Morava jsou
3 pruhy z hora bílá,červená a modra. Vlajka s klínem se uživala do 14.3.1939.Takže tak:)

Daniel
Host
Daniel

Ale on myslel vlajku na budově, v záběru jsou dvě vlajky.