Call of Duty: WW2 je průšvih. Testeři ho rozcupovali

Jen krátce poté, co začal otevřený betatest Call of Duty: WW2, zaplavily Steam kritiky hráčů, kteří se do ní pustili. Většina z mnoha tisíců příspěvků je velmi negativních. Pouhých 27 % hráčů ohodnotilo nejočekávanější střílečku současnosti kladně.

Přitom se zdálo, že tvůrci chtějí vrátit sérii ke kořenům, což většina hráčů kvitovala s povděkem. Jenže je to právě tento návrat do druhé světové války, který většina z nich považuje za nepovedený. Spousta hráčů doufala, že s návratem do historie se poněkud uklidní a zpomalí tempo hry, které v posledních dílech neustále přidávalo na intenzitě a přestávalo být uvěřitelné.

Hráči si však stěžují, že tempo Call of Duty: WW2 je naprosto hektické a připomíná díly Infinite Warfare nebo Black Ops 3. Především jsou ale mapy příliš malé a nepřehledné.

Hlasy hráčů směrem ke Call of Duty: WW2

Uživatel Heavy například uvedl: “Ten stejný re-skin jako každý rok. Žádné zmíněníhodné novinky. Stále stejný prastarý engine se stejnými animacemi jako v prvním díle. Druhé světové války se hra také nedrží. Vypadá to na alternativní druhou světovou s reflexivní optikou na StG-44.”

Otevřený betatest Call of Duty: WW2 běží až do 2. října, takže pokud si chcete udělat vlastní obrázek o hře, můžete.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na