The New World bude sci-fi RPG, které vám umožní prozkoumávat obří vesmírnou loď

The New World je chystaná sci-fi RPG hra v Unreal Engine 4 od vývojářského studia Iron Tower, které má na svědomí titul Age of Decadence. Ve novince se zhostíte role kolonisty na obří vesmírné lodi, která se vydala na cestu za novým světem.

Toto skupinové RPG bude hratelné z izometrické perspektivy. Světem, který budete prozkoumávat, je přitom obří vesmírná loď – meziplanetární trajekt Starfarer, na kterém se coby hlavní hrdina také narodíte.

Zemi nebo dokonce naši novou domovinu tedy nepoznáte. Nikdo, kdo se aktuálně nachází na lodi, nebude žít tak dlouho, aby ji spatřil.

RPG se proto bude soustředit výhradně na život a přežití na lodi. Po roztržce totiž dojde k násilnému puči proti vládě vesmírného plavidla.

Původně byla cesta vesmírem misí s velkým cílem. Už ale druhá generace na lodi o misi začala pochybovat. Následně se rozhořel boj mezi zastánci splnění mise, bratrstvem svobody a církví vyvolených. Každá z frakcí pochopitelně sleduje vlastní zájmy a má jiné představy o budoucnosti cesty. Pokud se chcete prosadit, budete muset vyjednávat se všemi. Velkou roli přitom budou hrát vaše rozhodnutí.

Vlastnosti The New World:

  • Systém vývoje postavy založených na skillech včetně výkonnostních a biologických implantátů.
  • Taktický tahový bojový systém se speciálními útoky.
  • Různé možnosti řešení úkolů a podle toho exkluzivní úkolové linky a větvící se hlavní příběh.
  • Dvanáct rozdílných parťáků k rekrutaci.
  • Tři velké a mnoho menších frakcí.
  • Velký arzenál zbraní na blízko i střelných zbraní, granátů a elektronických gadgetů.
  • 16 prostředí k objevování.

Obrázky nebudí dojem ani tak klasického sci-fi jako spíše špinavého cyberpunku, který známe například z Deus Ex nebo filmu Blade Runner.

Datum vydání The New World zatím nebylo oznámeno.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na