Call of Duty: WW2 vydělalo 11 miliard. Za víkend!

Call of Duty: WW2 vyšlo teprve 3. listopadu a už teď je jasné, že jde o mimořádný komerční úspěch. Jen pár dní po zahájení prodeje totiž společnost Activision Blizzard mohla oznámit, že za úvodní prodejní víkend, který trvá od pátku do neděle, se hry prodalo za půl miliardy dolarů, tedy přibližně 11 miliard korun.

Call of Duty: WW2 zaznamenalo rekord také v digitálním obchodě Playstation Store, kde se stalo nejprodávanější hrou za první víkend vůbec. Čísla jsou opravdu mimořádná, vždyť se hry prodalo dvakrát tolik co minulý rok předchozího dílu – Call of Duty: Infinite Warfare.

Mikrotransakce přinesou další peníze

Čísla se vztahují k prodejům fyzických i digitálních verzí hry. Každopádně se zdá, že společnosti Activision to stále nestačí – 14. listopadu chce do hry zavést mikrotransakce, kterými vydělá další spoustu peněz. To vše ve hře, která se podle naší recenze příliš neliší od 14 let starého prvního dílu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel
Host
Pavel

….kolik může stát udělat do hry na ps4 CZ titulky?