Chystá se snad nový Command & Conquer? Vypadá to tak!

Pracuje Electronic Arts na novém díle legendární strategické série Command & Conquer? Zdá se, že po dlouhé době bychom se mohli dočkat jednoho velkého herního návratu.

Slibuje to alespoň personálie Grega Blacka. Tento zkušený herní designér se po letech strávených u Blizzardu prací na Starcraftu 2 vrací do Electronic Arts, kde se předtím podílel na hrách ze série Command and Conquer.

Black pravděpodobně přišel o motivaci dále pracovat u Blizzardu poté, co tato firma oznámila přechod Starcraftu na free2play model. Rozhodně se měl kam vracet, u EA zažil mezi lety 2000 až 2008 spoustu úspěchů, když se podílel na hrách jako Red Alert 2: Yuris Revenge, Command and Conquer 3, Red Alert 3 nebo Battle for Middle Earth 2.

Značka leží ladem

S tímto životopisem by se snadno mohl nechat zaměstnat u některé z firem zabývajících se strategickými hrami. U EA tedy musí něco v tomto duchu kutit. Vzniká snad v jeho režii nový Command & Conquer? Sám Black přiživil dohady zprávou na Twitteru: “Je to zvláštní vrátit se po takové době. Ale už se nemůžu dočkat, až vám ukážu, na čem tady dělám!”

Poslední díl Command and Conquer 4 hráče příliš nenadchnul. Pod prostým názvem Command and Conquer se EA pokusilo sérii restartovat, ovšem zvolený koncept free2play hry nezaujal už v alfaverzi a projekt byl zrušen. Společnost pak oznámila, že na značku rozhodně nehodlá zanevřít.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na