Česká herní naděje od Zdeňka Bakaly představuje souboje. Podívejte se na působivé video Kingdom Come

Pražské vývojářské studio Warhorse finišuje s vývojem nejnadějnější české hry současnosti – Kingdom Come: Deliverance. Titul, za kterým stojí kapitál bývalého uhlobarona Zdeňka Bakaly, vyjde už 18. února 2018.

Kingdom Come: Deliverance je zasazen do středověkého období v českých zemích a zakládá si na co možná nejvěrnějším podání tohoto pro hru neobvyklého prostředí. Právě netradiční zasazení je možná tím, co láká nejen tuzemské, ale i zahraniční hráče.

Šéf vývoje Dan Vávra slibuje maximální autenticitu ve všech ohledech, mimo jiné v bojovém systému, který představuje také na novém videu. Můžete se podívat, jak fungují zbraně, útoky, kontry a pohyb v boji.

Kingdom Come: Deliverance už je možné předobjednat pro platformy PC, Playstation 4 a Xbox One. V rámci předobjednávky obdrží hráči speciální výzbroj pro hlavního hrdinu Jindřicha a další ingame předměty jako třeba pokladové karty.

Kingdom Come: Deliverance – video bojového systému

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na