Česká hra Vigor dorazila na Playstation

Bohemia Interactive před časem vydala zajímavou multiplayerovou hru s názvem Vigor. Jako první si to namířila na konzoli Xbox One, po dalším čase na Nintendo Switch a nyní se dočkali i hráči Playstationu. Bohužel PC hráči si stále musí ještě počkat.

Pro připomenutí Vigor je onlineová free-to-play survial videohra zasazena do alternativní historie, kde byl svět zničen jadernou válkou. Jediné obyvatelné místo je Norsko. Cílem hry je samozřejmě přežít a získat co nejvíce zásob ze kterých si vybudujete bezpečné útočiště.

Nejedná se o nikterak náročnou či příliš rozvinutou hru, budování základny je zjednodušené na vylepšování jednotlivých částí za pomocí nasbíraných surovin. Ty získáváte z her, kdy se na jednu mapu vyšle několik hráčů, kteří hledají nové vybavení a zásoby, přitom si jdou vzájemně po krku. Je spoustu možností, jakým způsobem hrát, zda chcete lovit a okrádat ostatní hráče, snažit se získat hlavní shoz zásob, nebo hledat zbytky a snažit se přežít.

Osobně mě Vigor bavil již při první zkušenosti na Xbox One, ale jelikož dávám přednost konzoli od Sony, tak se rád ke hře vrátím, jelikož obsahuje více obsahu, než byl v počátku vydání.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 17 Prumer: 3.9]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na