Česká taktická akce Arma 3 bude hratelná zdarma. Ale jen tento víkend

Foto: Bohemia Interactive

Celý nadcházející víkend bude možné hrát základní verzi hry Arma 3 na Steamu zcela zdarma. Možnost si dočasně přidat Armu 3 do Steam knihovny je již spuštěna a potrvá do pondělních osmi hodin večer. K dispozici hráčům bude kompletní multiplayerový režim, výukový prolog a singleplayerová kampaň, tudíž si každý bude moci vyzkoušet hru naplno.

Na možnost zahrát si Armu 3 zdarma následně navazuje i masivní slevová akce na základní hru a všechna doposud vydaná DLC (kromě nejnovějšího Tanks). To znamená, že i pokud již základní hru vlastníte, tak můžete využít právě slev na rozšíření a obohatit si tak svůj zážitek o další hodiny zábavy.

Od svého vydání v roce 2013 získala Arma 3 více než 75 aktualizací zdarma, skrz které byl do hry přidán nový obsah, nové funkce a spousta vylepšení. Komunita Army 3 čítá už přes 4 miliony hráčů a každý z nich má ve hře průměrně nahráno více než 150 hodin. Na Steam Workshopu jde do hry stáhnout přes 50 tisíc uživatelských výtvorů, kterými si můžete svůj zážitek ve hře dále obohatit. Kompletní statistiky naleznete v přiložené infografice s těmi nejzajímavějšími údaji.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na