Ve World of Tanks se chystá festival Soviet Dream Machines. Začne 1. května

Foto: World of Tanks

Festival Soviet Dream Machines, jenž proběhne ve World of Tanks na platformách PlayStation 4, Xbox One a Xbox 360, hráčům nabídne příležitost vybírat si během května vlastní odměny, počínaje prémiovým časem či bonusovými operacemi a konče silnými prémiovými tanky, jimiž vylepšíte svůj vozový park.

Od 1. května budou hráči získávat festivalové body, a to pokaždé, když se během multiplayerových bitev umístí v rámci svého týmu na některé z prvních pěti pozic. Za takto nashromážděné body si pak budou moci pořídit deset úrovní cenných odměn z operací s kořistí, z nichž každá bude stát jiné množství bodů. Samotným získáním odměny však zábava nekončí – body se načítají po celou dobu festivalu, takže během měsíce mohou hráči mířit za stále lepšími a hodnotnějšími cenami!

V rámci tohoto festivalu se vrací Motherland, legendární sovětský střední tank, který je mezi veliteli v konzolové verzi World of Tanks právem považován za určitý typ vyznamenání. Jakožto jeden z prvních hrdinských tanků ve hře si vysloužil takřka mytickou pověst a do dnešního dne je jednou z nejžádanějších odměn. K získání tohoto vytouženého stroje budou hráči muset vynaložit velké úsilí, jelikož stojí víc než 1000 bodů. Ovšem jelikož máte na jejich nashromáždění celý měsíc, nic vás nemůže zastavit!

Během května se nebudou sovětské oslavy ve World of Tanks Console omezovat jen na Soviet Dream Machines, nýbrž zahrnou i celou řadu dalších souvisejících aktivit. V rámci Lock On: Soviet Tanks Op budou mít hráči možnost lovit sovětské tanky a získávat za ně dvojnásobné bonusy ke stříbru. Naopak v Soviet Predators Op usednou hráči do sovětských strojů, aby pátrali po nepřátelích a ničili je, přičemž za zlikvidování 500 tanků obdrží zbrusu nové vyznamenání Sovětský patriot. Obě tyto akce poběží od 1. do 27. května a nabídnou tak další možnosti, jak získat body pro Soviet Dream Machines.
V dalších úrovních odměn se nachází například nový prémiový tank T-29, jehož nejvýraznější silnou stránkou je vysoká kadence a výrazné poškození způsobované na krátké vzdálenosti. Společnost mu dělají těžký KV-220-2, hbitý, avšak vražedný T-50-2, nezastavitelný ISU-122S a spousta dalších položek včetně stříbra, operací s bonusovými zkušenostmi a prémiového času.

V průběhu května bude též vydána trojice nových prémiových hrdinů, kteří vám pomohou se získáváním bodů potřebných pro Soviet Dream Machines. Od 1. května bude ve hře k dispozici Guardian STG a nový hrdina přímo ze stránek komiksu Dark Horse: Kraft’s Pz. IV. Tento hrdina z Dark Horse do hry přichází před vydáním World of Tanks: Citadel, nové digitální a tištěné komiksové série od věhlasného spisovatele Gartha Ennise (Preacher, The Punisher), k němuž dojde 9. května. Třetí tank bude oznámen v průběhu měsíce a jedná se o kus, který si nesmíte nechat ujít…

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na