Český historický epos Kingdom Come ukazuje různé možnosti plnění úkolů

Autoři z pražského studia Warhorse na videu prezentují, jaké možnosti budete mít při plnění úkolů ve hře Kingdom Come – Deliverance s otevřeným světem odehrávající se v českém království 14. století. 

Video ukazuje jeden úkol, ve kterém musí hlavní hrdina Jindřich prošetřit přepadení jedné obce pro knížete Hanuše. Už na samotném začátku plnění úkolu se můžete rozhodnout, zda sami prohledáte okolí, zda někde nezůstaly nějaké stopy či důkazy nebo zda se vydáte vyzpovídat očité svědky masakru, kteří by vám mohli říct, kde se původci zločinu schovávají. V rozhovorech si přitom sami určíte, jak se ke svému protějšku budete chovat, abyste získali kýženou informaci.

Jakmile získáte stopu, můžete se začít opět rozhodovat. Celou věc lze vyřešit vlastníma rukama, a to buď brutální silou nebo hezky potichu, případně se celá záležitost dá přenechat vojákům, kteří s bandity udělají krátký proces.

Kingdom Come – Deliverance vychází 13. února 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Kingdom Come: Deliverance – plnění úkolu


Sledujte naše novinky také na Facebooku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
...
Host
...

:D:D:D:D TO JE TAKOVA PREHLIDKA MARNOSTI :D:D