Chcete se stát správci středověkého hřbitova? Graveyard Keeper vám to umožní

Pokud jste odjakživa snili o povolání hrobaře, pak se zaměřte na oznámenou budovatelskou strategii s prvky RPG – Graveyard Keeper. Ta svým vizuálem připomíná oblíbené Stardew Valley, akorát s tím rozdílem, že zde se budete potýkat s ještě tvrdším chlebíčkem než farmáři.

Graveyard Keeper vás postaví skutečně před všechny možné výzvy, které mohou hrobaře čekat. Pochopitelně půjde především o prodej a správu hrobů. To si ale zpestříte spoustou vedlejšáků jako jsou festivaly s pálením čarodějnic. Když už budete mít takovou návštěvnost hřbitova, byla by škoda jí nezužitkovat trochu více. A tak začnete prodávat třeba hotdogy. To vás zákonitě musí přivést před dilema, zda nakupovat drahé maso zvenčí, když ho máte tolik po ruce…

Na první pohled se to nemusí zdát, ale i hrobařina je řemeslo, které lze pojmout navýsost kapitalistickým způsobem. Autoři slibují, že Graveyard Keeper vás k tomu bude tlačit všemi způsoby.

Hra by měla vyjít ještě letos.

Graveyard Keeper – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na