Povedená akce The Darwin Project je nově hratelná zdarma. Jde o konkurenci Fortnite s funkcí gamemastera

Pro někoho to může být překvapení, pro znalce oboru jde jen o snahu vyrovnat se aktuálnímu trendu. Z online akce The Darwin Project je nově free2play hra. Vývojáři o tom informovali na distribuční platformě Steam.

Trh takzvaných Battle Royale her je vysoce konkurenční, ale také nesmírně lukrativní. Dokonce ani tak zajímavý prvek, jakým je v The Darwin Project element takzvaného Gamemastera, sám o sobě na úspěch nestačí.

Nejúspěšnější titul mezi Battle Royale hrami je dnes Fortnite, který je hratelný zdarma. Zřejmě i proto zkouší tvůrci The Darwin Project jít touto cestou. Zároveň slibují, že se ze hry nestane pay2win titul, ve kterém by platící hráči měli oproti ostatním výhodu.

Gamemaster dokáže měnit pravidla hry

Důležitou zprávou pro ty, kteří za The Darwin Project již zaplatili, je fakt, že obdrží základní balíček, ve kterém se podle všeho ukrývají nejrůznější kosmetické předměty.

Online akce je stále ve fázi předběžného přístupu a sází na zajímavou premisu. Jeden z hráčů se chopí role Gamemastera, který ostatním hrajícím běžnou battle royale hru může měnit pravidla například fyzikálními zákony nebo před ně klást překážky. Jednotlivé partie jsou zároveň živě přenášeny pro diváky, kteří mohou svými podněty ovlivňovat kroky Gamemastera.

The Darwin Project dosahuje na Steamu skvělého hodnocení 84 %.

The Darwin Project – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na