Chystá se Bioshock 4? Objevují se pozitivní náznaky

Společnost 2K Games momentálně dost možná připravuje třetí díl skvělého Bioshocku. Firma na svém webu totiž hledá posily na řadu pozic, které by měly pracovat na “AAA akci z pohledu první osoby”.

Tým, do kterého by posily přišly, sídlí v kalifornském městě Navato, kde předtím sedělo rozpuštěné studio 2K Martin, které stálo za Bioshockem 2.

Popis pozic přitom odpovídá tomu, že by se mohlo jednat o nový Bioshock. Kupříkladu Lead Campaign Designer má vést tým odborníků na mise a vyprávění, kteří vytvoří “nezapomenutelné zážitky pro hráče” a přinesou “zkušenosti s emotivní hratelností”. Lead Technical Artist bude mít na starost vytvoření “nového dechberoucího světa”.

Na nový Bioshock už by ostatně byl čas. Vždyť poslední Bioshock Infinite vyšel už v roce 2013. Série byla vždy ceněna za úžasně zpracovaný svět, ve kterém vypráví emotivní příběh s filozofickým přesahem. Hry si pokaždé pohrávaly s myšlenkou lidské utopie, která se zvrhla v šílenost.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na