Chystá se Path of Exile 4.0. V budoucnu má držet krok s Diablo 4

Vývojářské studio Grinding Gear Games pracuje na dalším velkém rozšíření svého free2play titulu Path of Exile. Ten se těší obrovské fanouškovské základně, protože jeho tvůrci jako jedni z mála nepodlehli kouzlo snadno vydělaných peněz a nechávají jimi hratelnost neposkvrněnou. Prodávají totiž jen kosmetické předměty.

A to podle všeho na slušný výdělek bohatě stačí, protože autoři svůj titul neustále vylepšují. Path of Exile 4.0 by mělo znamenat skutečně velkou změnu a posunout hru na zcela novou úroveň. Šéf studia Chris Wilson se v jednom rozhovoru dokonce nechal slyšet, že to bude právě tento velký update, který bude držet krok s Diablem 4, na němž už se podle všeho v Blizzardu pracuje a jež bude největším konkurentem Path of Exile, ostatně stejně jako třetí díl.

Path of Exile je koncipován jako kontinuální herní služba, která není rozdělena do jednotlivých dílů, ale je vyvíjena za pochodu. Bude zajímavé sledovat, který z konceptů se setká s vřelejším hráčským přijetím.

Fanoušci Path of Exile by měli ochutnávku verze 4.0 dostat na akci ExileCon, která se bude konat 16. a 17. listopadu 2019 v Aucklandu. Na ostrou implementaci si ale ještě počkají. Podle Wilsona bude na vývoj potřeba ještě alespoň rok a půl. Tím se Path of Exile 4.0 definitivně dostává do hájemství roku 2020. A kdo ví, možná to bude i rok Diabla 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 2.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na