Civilization 6 dostane velký přídavek Rise and Fall. Sází na loajalitu a ženy

Civilization 6: Rise and Fall představuje první velký přídavek pro tuto oblíbenou tahovou strategii. Vyjít má už 6. února 2018 a centrální roli by v něm měla hrát loajalita národa. 

Proto bude velmi důležité dbát na to, aby vám obyvatele vašich měst zůstávali loajální. Jinak by se vám snadno mohlo stát, že vznikne rebelie, která vás připraví o nadvládu. Neloajalitu obyvatel měst jiným vládcům ale budete moct využít také ve svůj prospěch a zmocnit se jich zcela bez použití vojenské síly. Zkrátka je přesvědčíte, aby se k vám přidali.

Mezi vůdci budou silněji zastoupeny ženy

Změn dozná také guvernérský systém. Do měst můžete posílat své zástupce, kteří je pak mohou vést určitým směrem. Nově také mají jednotlivé schopnosti a mohou se přesouvat mezi několika místy.

Úplnou novinkou jsou potom případy nouze, tedy extrémní situace, ve kterých musí spolupracovat více hráčů najednou. Coby odměna zde budou fungovat dlouhodobá vylepšení.

Žádné rozšíření pro sérii Civilization se neobejde bez nových civilizací a jejich vůdců. Velký důraz dávají autoři na implementaci ženských vedoucích charakterů. Proto je vývoj Civilization 6: Rise and Fall doplněn také obsáhlou historickou rešerší. Celkem se díky tomu hráči dočkají devíti nových vůdců a osmi nových civilizací. Které konkrétně to budou, se dozvíme v příštích týdnech.

Civilization VI: Rise and Fall – video

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na