Pozapomenutý Assassin’s Creed: Rouge nejspíš vyjde na PS4 a XONE

Assassin’s Creed: Rouge vyšel při přechodu herního průmyslu ze staré na novou generaci konzolí, přičemž tento titul měl obsloužit publikum vlastnící právě Playstation 3 a Xbox 360, které tehdy mezi hráči byly v hojné míře zastoupeny, zatímco nové konzole ještě tolik ne.

To se ale změnilo, a přestože Assassin’s Creed: Rouge svůj původní účel pokrytí určité části trhu dobře splnilo, Ubisoftu se zdá, že by tento obsah bylo možné ještě recyklovat a prodávat dál. A sice majitelům konzolí Playstation 4 a Xbox One, kteří si sice hru mohou zahrát v rámci zpětné kompatibility, ale jistě by jim chutnala více, kdyby se dočkala HD zpracování.

HD verze Assassin’s Creed: Rouge pro PS4 a XONE se objevila v nabídce několika zahraničních obchodů za sníženou cenu 30 eur, přičemž coby datum vydání je uváděno jaro příštího roku. Společnost Ubisoft však dosud oficiálně nic nepotvrdila – tento krok by ale byl logický.

Assassin’s Creed: Rouge – trailer last-gen verze

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na