Star Citizen vybral za dva dny dalších třicet milionů. Celkem překročil už 3,5 miliardy

Autorům vesmírné simulace Star Citizen se v neděli minulého týdne podařilo na vývoj hry vybrat další milion dolarů, v pondělí pak ještě půl milionu navrch. Celkem to je za pouhé dva dny 30 milionů korun.

Důvodem byl takzvaný jubilejní výprodej, jakási varianta Black Friday, kdy si hráči mohli za svůj příspěvek objednat jinak již vyprodané vesmírné lodě. Zároveň si svůj virtuální hangár mohli rozšířit o jednu další loď.

Konec v nedohlednu

Vybrané peníze plynou přímo do vývoje Star Citizenu. Autoři každopádně slibují, že veškerá plavidla bude možné v hotové hře koupit také za herní měnu, kterou si budete moct vydělat.

Star Citizen je nejúspěšnějším projektem financovaným prostřednictvím crowdfundingu. Od fanoušků už vybral přes 167 milionů dolarů, což je přibližně 3,6 miliardy korun.

Tvůrci Star Citizen představili také dvě nové lodě, za které je možné vydávat peníze. Mašina 600i přijde na 500 dolarů a 890 Jump stojí dokonce 1000 dolarů. Zdá se tedy, že na vývoj autorům ještě nějakých pár set milionů přibude.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr Novák
Host
Petr Novák

Paráda, jen tak dál 🙂 Kamarád z UK patří do zkupiny evocati a když se mu prvně dostala do rukou ranná verze 3.0 a já se ho zeptal na to, jaký to je, nesměl mi říct detaily. Řekl jen, že to je “sick!!!” No a teď když to vyšlo na PTU kolega z práce to nevydržel a “subscribnul” se. Subscribeři mají, mimo jiné bonusy, právě teď přístup na testovací (PTU) server. Od tý doby si vzal dovolenou a jen mě zásobuje screen-shotama, abych měl aspoň představu, jak moc je to “sick”. Sice je tam prý hromada bugů a není to… Číst vice »

Alien5
Host
Alien5

Ko jen hrstka lidi vidi tu dokonalost zpracovani ja hraji ptu a je to pecka. Nekaka videa delam pro cz sk komunitu kanal YT Jan Tichy.

Petr Novák
Host
Petr Novák

Dovolím si nesouhlasit, naopak si myslím že jen hrstka tu dokonalost nevidí. Ale je to jako v politických tématech, ta hrstka bývá hrozně hlasitá. Na druhou stranu vývoj se protahuje a protahuje. Spousta věcí co měla vyjít před rokem je stále ve vývoji. A lidi co si zaplatuili jen čekají a čekají. Je ligické že ti míň trpělivý začnou remcat a ti co jsou proti tutomu projektu, tyhle negativní myšlenky ještě podporují.