Colin Farrell jako Penguin v novém Batmanovi. Podívejte se na první fotku

Už před nějakou dobou se objevila spekulace, že roli zloducha Penguina v novém filmu Matta Reevese The Batman si střihne slavný herec Colin Farrell. Nyní jsme se dočkali potvrzení od samotného režiséra a rovnou také první fotky.

Tučňák by měl být pouze jedním z nepřátel, kterým se Bruce Wayne v novém batmanovském filmu postaví. Dosud byli potvrzení herci Zoe Kravitz jako Catwoman, John Torturro jako mafiánský boss Carmine Falcone a Paul Dano coby Riddler. Role samotného Batmana se tentokrát zhostí Robert Pattison. Jako policejní komisař Gordon se představí Jeffrey Wright a oblíbenou roli Alfreda dostal Andy Serkis.

The Batman bude mít v amerických kinech premiéru 21. června 2021. Natáčení v Londýně už je v plném proudu a právě odtud pocházejí také fotografie z natáčení, které se objevily na Twitteru.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 12 Prumer: 1.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan
Host
Jan

Těším se na Batmana, jako na všechny předešlé. U Colina Firtha jsem zvědavý, jak si s rolí poradí, věřím že velmi dobře. Nejvíc se ale třesu na roli komisaře Gordona, to bude podle mě nejtěžší role – po G. Oldmanovi..