Command and Conquer se vrací. První záběry z remasterované verze

Po loňském oznámení Command and Conquer Remastered a Red Alert Remastered se nad oběma projekty zavřela voda a autoři se hlásili jen velmi malými střípky, které dávaly tušit, že vývoj v Electronic Arts probíhá na nějaké desáté koleji a na vydání si ještě dlouho počkáme. Nyní se však konečně objevily alespoň první záběry z hraní remasterovaného Command and Conquer.

Command & Conquer Remastered podporuje až 4K rozlišení a opravdu zajímavě zní možnost stiskem jediného tlačítka přepnout z původního rozlišení 320×200 do remasterovaného rozlišení až 3840×2160. Autoři se rozhodli pro udržení 2D provedení, aby zajistili co možná nejautentičtější zážitek z hraní.

Ve standardním pohledu toho díky vyššímu rozlišení uvidíte na obrazovce výrazně více než v originálu. Autoři však implementují možnost zoomu, kdy si přiblížíte kameru a můžete zkoumat jednotlivé detaily.

Command and Conquer Remastered stále nemá stanoven termín vydání. Optimistické odhady zmiňují příští rok. Za vývoj jsou zodpovědná studia Petroglyph Games a Lemon Sky.

Command and Conquer Remastered – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

vypadá to dobře 🙂 jistě koupím je to klasika