Fallout 76 zavedl předplatné a naštval hráče. Soukromé servery za 3000 Kč ročně

Ve Fallout 76 je nyní možné předplatit si prémiové členství s názvem Fallout 1st. Měsíční poplatek je 14,99 EUR (přibližně 380 Kč) a roční členství stojí 119,99 EUR (přibližně 3100 Kč).

Předplatitelé díky tomu mohou hrát na soukromých serverech neboli soukromých světech, jak je nazývá samotná Bethesda. Na svůj svět si můžete pozvat až 7 přátel. Fallout 1st musí mít pouze zakládající člen, ovšem svět zůstane aktivní jenom pokud je na něm minimálně jeden prémium předplatitel. Hrát lze samozřejmě i samostatně.

Kromě vlastního světa hráči dostanou každý měsíc 1650 Atomů, které mohou utratit v herním obchodě Atomic shop a také přístup ke speciálním slevám ve zmíněném obchodě. Dále mají možnost využít neomezený prostor ve Scrapboxu pro skladování věcí na crafting nebo Survival Tent jako bod rychlého cestování. Součástí jsou i exkluzivní ikonky, emoty a zbroj Rangera, kterou nosili někteří vojáci NCR ve Fallout New Vegas.

Tip na článek:  Fallout 76 se příběhových postav dočká až příští rok. Placené privátní servery již brzy

I když vám předplatné Fallout 1st vyprší, přístup k Atomům a veškerému obsahu Scrapboxu zůstává. Bethesda slibuje, že soukromé světy bude postupně vylepšovat a přidávat nové věci, například podporu modifikací.

Každopádně jde o další těžko pochopitelný krok ze strany Bethesdy. Fallout 76 po zpackaném vydání jen obtížně získával u hráčů kredit. A když se zdálo, že se to pomalu daří, je zavedeno předplatné na funkce, které si hráči přáli od samého počátku. Není divu, že v internetových fórech to náležitě vře.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na