Fallout 76 se příběhových postav dočká až příští rok. Placené privátní servery již brzy

Foto: Bethesda

Původně měl očekávaný update Wastelanders pro Fallout 76 vyjít ještě tento rok. Ale společnost Bethesda hráče příliš nepotěšila aktuálním oznámením, ve kterém toto vylepšení svého online RPG odložila až na rok příští.

Vývojáři to vysvětlují nutností update dále optimalizovat. Chtějí ho vydat až ve chvíli, kdy s ním budou opravdu spokojení. A to by podle současných odhadů mělo být ve druhém čtvrtletí roku 2020, což je poměrně citelný odklad na to, že jde o pouhý update. Na druhou stranu, od Wastelanders si Bethesda slibuje, že by do hry mohl přilákat ztracené hráče a konečně Fallout 76 pořádně nakopnout.

Podle tvůrců bude Wastelanders jednoznačně největším updatem, kterého se Fallout 76 kdy dočkal a jako takový zkrátka potřebuje čas na cizelaci. Kromě jiného má do hry konečně přinést NPC postavy, které hráčům v původní verzi tak scházely a byly jedním z důvodů, proč její svět označovali za prázdný a sterilní.

Tip na článek:  Frustrace hráčů Fallout 76 je obrovská. Nový update vrátil do hry staré chyby

Jiného updatu bychom se však v případě Falloutu 76 měli dočkat už příští týden. A také zde jde o očekávaný kousek, který má do hry přinést možnost privátních serverů, což je jedna z nejžádanějších vlastností. Díky soukromým serverům, které budou placenou službou, bude možné hrát samostatně, případně jen s několika dobrými kamarády. Privátní světy hráčů však nebudou ihned modifikovatelné – na tuto funkci si opět nějaký čas počkáte.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na