Call of Duty: Modern Warfare má v lednu dostat Battle Royale mód

Už nějakou dobu koluje internetem spekulace, že také v případě Call of Duty: Modern Warfare využije společnost Activision popularity módu Battle Royale. Ty se nyní potvrzují z více zdrojů, které mají obvykle dobré insider informace. Nebylo by se čemu divit, podobný mód v předchozím díle Call of Duty: Black Ops 4 slavil pod názvem Blackout velké úspěchy.

Battle Royale mód však zcela jistě nebude součástí základního balíčku Call of Duty: Modern Warfare, které samo o sobě slibuje více než slušnou nabídku vyžití, ale vyjde až později. Stát by se tak mělo koncem ledna příštího roku. Vzhledem k tomu, že hra už je ve fázi gold a chystá se na pulty obchodů, vrhli se vývojáři právě na speciální mód ve stylu Fortnite.

Ten by měl být vydán ve free2play podobě, přičemž na rozdíl od základního Call of Duty: Modern Warfare má obsahovat takzvané supply boxy, tedy de facto lootboxy a tím pádem hazardní prvek, pomocí kterého si hráči za skutečné peníze kupují náhodné předměty.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na