Oznámena hra Vivat Sloboda. Aneb taxikářem za sametové revoluce

Slovenské vývojářské studio Vivat představilo velmi překvapivý titul, kterým je Vivat Sloboda. Má se jednat o první slovenskou hru s otevřeným světem, který bude situován do Bratislavy a okolí. Snad ještě zajímavější je ale zvolené téma, kterým není nic jiného než období sametové, respektive na slovensku něžné revoluce.

Hráči toto období zažijí z pohledu taxikáře, který si zadá s režimem a jezdí pro ty nejtvrdší ze státních funkcionářů. Zase tak vážně to ale nebere, protože přijímá zakázky rovněž od studentů a další protirežimních kritiků. Ve Vivat Sloboda se tak budete muset vypořádat s náročným prostředím, kde je obtížné někomu věřit. Zároveň se dostanete do situací, kterým museli lidé v této nelehké době čelit.

Vivat Sloboda je menším projektem, na kterých však chce studio navázat a dále ho rozvíjet do podoby plnohodnotného titulu Vivat Slovakia. V aktuální podobě vychází 17. listopadu 2019, a to pro PC a Xbox One. Pozitivní zprávou je, že bude k dispozici zdarma.

Vivat Sloboda – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na