Cyberpunk 2077 na krásných artwortcích. Temný a špinavý svět nikdy nebyl tak lákavý

Cyberpunk 2077 je po zevrubném představení zcela jistě jednou z nejočekávanějších her současnosti. Tvůrci zveřejnili také několik artworků, které prezentují jejich pohled na kyberpunkový svět. Ten je samozřejmě správně temný a špinavý.

Vývojáři nám prozradili, že Cyberpunk 2077 nebude menší než Zaklínač 3. To může samozřejmě znamenat několik věcí. Možná hra nabídne podobnou herní dobu jako poslední Geraltova cesta. Ale třeba také více. Tak jako tak je to pozitivní zpráva. Zatím hra působí jako obří Deus Ex, který by se mohl stát novým žánrovým milníkem. Jistě, zatím tu je ještě spousta neznámých a hru v průběhu dalšího vývoje mohou postihnout downgrady oproti prezentovanému stavu v mnoha oblastech. Věřme ale, že se tak nestane. Protože zatím Cyberpunk 2077 působí přesně tím dojmem, kteří si mnozí z nás vysnili, když hru CD Projekt RED před lety oznámil, ale takřka nic o ní neprozradil. Až do teď,” napsali jsme o hře v našem megapreview.

Cyberpunk 2077
« 1 z 4 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na