Další díl Assassin’s Creed příští rok nebude. Odyssey bude dostávat čerstvý obsah

Pokud se někdo po oznámení Assassin’s Creed: Odyssey obával toho, že oblíbená série najela zpět na každoroční rytmus vydávání nových dílů, což jí v minulosti přivedlo na slepou kolej. zřejmě touto zprávou bude potěšen. Odyssey sice vyjde letos a tedy rok po předchozím dílu Origins, ale příští rok se situace opakovat nebude.

Jak sdělil šéf společnosti Ubisoft, Yves Guillemot, na veletrhu Gamescom, v roce 2019 žádný další Assassin’s Creed nevyjde. Autoři se budou soustředit na AC: Odyssey, který bude silněji než kdy dříve zaměřen na hraní ve stylu služby. “Čeká vás spousta obsahu pro Odyssey. Tým chce nabízet neustále nové možnosti, takže vás hra zaměstná na na dlouhé roky,” uvedl Guillemot. Z toho by se dalo vyčíst, že Assassin’s Creed přechází na model známá například z GTA, kdy je jedna hra dlouhodobě obohacována o nový obsah, aniž by bylo nutné vydávat další díly.

Důvodem toho, že Odyssey vychází tak brzy po Origins je podle Guillemota především to, že obě hry byly ve vývoji současně. Je každopádně otázkou, zda podobná změna přístupu bude fanouškům série vyhovovat. Přeci jen jsou zvyklí na pravidelné výměny historických etap.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na