Lákavé dobrodružství Shenmue 3 se představuje v novém videu. Hra vyjde až za rok

Už před několika měsíci vyšlo najevo, že očekávané pokračování série Shenmue letos nevyjde. Hra byla odložena na příští rok a teď jsme se konečně dozvěděli, jaký je přesný termín vydání. Shenmue 3 se dostane na trh 27. srpna 2019. Autoři také vypustili nový trailer.

Pokud byste si chtěli připomenout předchozí dva díly, máte jedinečnou možnost, protože Shenmue 1 a Shenmue 2 se dočkaly remaku, který už je k dispozici.

Třetí díl pokračuje ve vyprávění příběhu Rya Hazukiho, který byl hrdinou předchozích dvou dílů. Ryo v rámci svého dobrodružství hledá vraha svého otce. Ve hře budete mluvit s NPC, abyste získali nové stopy a přitom se budete věnovat prozkoumávání otevřeného světa.

Shenmue 3 v roce 2015 úspěšně uzavřelo kickstarterovou kampaň, kdy na vývoj vybralo 6,3 milionu dolarů. V příběhovém traileru uvidíte Shenhua Ling, která Rya doprovází. Vypráví o jisté staré legendě.

Shenmue 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na