Další Terminator bude jednodušší, slibuje Arnold Schwarzenegger

James Cameron připravuje nový snímek o Terminátorovi, který slibuje návrat starých známých, Arnolda Schwarzeneggera a Lindy Hamilton, z prvních dvou filmů, jež si vydobyly kultovní status.

Toto opětovné setkání má svůj dobrý důvod. Cameronovi se konečně podařilo na Terminatora získat práva a s novým filmem chce navázat přesně tam, kde před třiceti lety svou práci zakončil.

Slavný režisér tak chce ignorovat veškeré filmy, které vznikly mezitím – včetně Terminator: Genisys, kterým se do série vrátil právě Schwarzenegger.

Terminátor nebyl dostatečně zranitelný

Ten se rozpovídal o tom, co bylo hlavním problémem právě snímku Genisys. Podle Arnieho to bylo především komplikované cestování časem, ve kterém se diváci ztráceli. Také se domnívá, že terminátorský model T-800 nebyl dostatečně zranitelný. “Vždyť je to přeci tato vlastnost, která ho činí tak zajímavým,” dodal herec rakouského původu.

Proto vítá, že nový Terminator bude příběhově jednodušší a naváže na filmy ze staré školy.

Přestože detaily o příběhu zatím nejsou známy, rozhodl se James Cameron – jak je jeho dobrým zvykem – naplánovat rovnou celou novou trilogii. Osobně ji však bude pouze produkovat, režisérem byl jmenován Tim Miller.

Premiéra prvního snímku trilogie má už termín uvedení do amerických kin – 26. července 2019.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na