Legendární automatová hra Contra se dočká filmu a seriálů

Málokdo z dnešních třicátníků a čtyřicátníků si v automatových maringotkách nevyzkoušel návykovou akci Contra, která se pro mnohé stala příslovečným žroutem kapesného. Z původní automatovky později společnost Konami udělala docela dlouhou herní sérii, jejíž největší sláva už je ale dávno pryč.

Legenda z konce 80. let však stále žije. Důkazem je spojení sil Konami s čínským mediálním gigantem Starlight Media, který chce z Contra vytvořit nejen vlastní film, ale dokonce i celý TV seriál. Oba projekty by se měly šířit primárně prostřednictvím streamingové služby a získat si tak publikum po celém světě.

Zatím není známo, kdy se filmu a seriálu dočkáme, podívat se ale už můžete na malý teaser trailer, který však nic moc nenapovídá. Příběh by se měl držet elementů hry Contra, která vyšla pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android.

V roce 1988 udeří na neobydlený ostrov v Jihočínském moři meteorit. Průzkum na místě však neukáže nic zvláštního. Po 29 letech se na místo dostávají Bill a Lance, aby neutralizovali organizaci Red Falcon. Narazí však přitom na nečekaného nepřítele.

Contra – filmový teaser

https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=iukdTPaPIVE

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na