Takhle vypadal televizní Resident Evil. Záběry z neuskutečněného seriálu

Videohry a filmy, popřípadě seriály – to jsou světy, které se málokdy snesou. V roce 2015 zkusili Mance Media a Shawn Lebert štěstí a chtěli převést slavnou herní značku Resident Evil na televizní obrazovky.

Seriál však neslyšel na jméno Resident Evil, nýbrž poněkud tajemné Arklay. Tvůrci natočili takzvaný “pitch”, poté však byl projekt uložen k ledu. A právě na tyto jediné záběry se teď můžete podívat.

Seriál se měl točit kolem vražd, které se odehrávaly před událostmi z první hry a příběhová linka by se postupně stáčela k organizaci Umbrella, která – jak fanoušci dobře vědí – je pro Resident Evil zcela zásadní.

Na videu v podstatě neuvidíte nic, co by se odvolávalo na Resident Evil, v tomto případě však šlo především o vykreslení atmosféry, nikoliv o detaily. Ty by přišly ke slovu až ve chvíli, kdy by testování pitche bylo úspěšné, což se ale evidentně nestalo.

Ale kdo ví – třeba ještě někdo probudí projekt k životu a dotáhne ho do úspěšného konce. Šance popravdě nejsou vysoké, i když kdyby se do toho vložili nemrtví…kdoví.

Arklay – pitch seriálu na motivy Resident Evil

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na