Netflix ukončil seriál Domek z karet. Důvodem je skandál Kevina Spaceyho

Zdá se, že herec Kevin Spacey se po producentovi Harvey Weinsteinovi stává další personou non grata hollywoodského světa. Jak jinak si vysvětlit, že společnost Netflix ukončila produkci seriálu House of Cards, v našich končinách známého jako Domek z karet. Ten skončí po šesté sérii, která se aktuálně dotáčí.

Toto oznámení následovalo pouhých 24 hodin poté, co se objevilo obvinění hlavní hvězdy seriálu Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování. Situace je zjevně velmi závažná, protože politická série House of Cards patří k nejúspěšnějším dílům internetové streamingové služby Netflix.

Společnost se od Spayceho distancuje

“Media Rights Capital a Netflix jsou velmi znepokojeni posledními zprávami o Kevinu Spaceym. V reakci na tato odhalení na tato odhalení se zástupci obou našich firem sešly v Baltimoru, aby herce a personál ujistili v tom, že se nadále mohou cítit bezpečně. Podle původních plánů se Kevin Spacey momentálně neúčastní natáčení,” stojí v prohlášení Netflixu a produkční společnosti Media Rights Capital.

Dvojnásobný držitel Oscara, Kevin Spacey, měl před 31 lety sexuálně obtěžovat tehdy 14letého herce Anthonyho Rappa. Spacey se následně omluvil a při té příležitosti sám sebe označil za gaye.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na