Kevin Spacey dostal definitivně padáka. Netflix zruší House of Cards i hotový film Gore

Kevin Spacey musí momentálně sledovat, jak se dramaticky mění jeho mediální obraz. Z respektovaného a obdivovaného herce v přinejmenším podivína a sexuálního útočníka, kterého obviňuje stále více mužů z obtěžování.

Ať už to barman, kterému měl Spacey bez varování ukázat přirození a následně ho přimět k mlčení hodinkami v hodnotě 5000 dolarů nebo herci jako Anthony Rapp a Roberto Cavazos či dokumentární filmař Tony Montana.

Drahé obtěžování

Kromě samotného Spaceyho to do problémů přivedlo i jeho dvorního zaměstnavatele, kterým je internetová televize Netflix. Ta po propuknutí skandálu uvedla, že oblíbený seriál House of Cards ukončí chystanou šestou řadou. Ani té se však seriál nakonec možná nedočká, přestože už je téměř hotová. Znechucení hercem je prý natolik velké, že Netflix zkoumá, co dál. Možná že šestou řadu přetočí bez Spaceyho.

Netflix měl ale tu smůlu, že s hercem v hlavní roli natočil celovečerní film Gore, který se aktuálně nachází v postprodukci, což znamená, že je v podstatě hotov. Společnost se ho ale rozhodla celý zrušit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na