Dark and Light – fantasy konkurence Arku vychází v early accessu

Krocení draků, kouzlení nebo jízdu na jednorožcích – to vše slibuje Dark and Light, který chce být survival online hrou pro všechny, kteří nemají náladu na dinosaury v Ark: Survival evolved. Namísto prehistorických kreatur zde budete mít co do činění s klasickým fantasy ve stylu Skyrimu.

Dosud byl jako termín vydání uveden pouze rok 2017, dnes (20. července 2017) se Dark and Light dostává na Steam v rámci early access vydání, tedy krátce před očekávaným koncem early accessu konkurenčního Arku.

Vývojářské studio Snail Games plánuje, že v nehotové podobě bude hru nabízet přibližně jeden rok. Projekt už je sice ve vývoji několik let, je však velmi ambiciózní, a tak chtějí autoři co možná nejširší feedback od hráčů.

Zajímavý i pro sólové hráče

Pokud vám název hry připadá povědomý, jste na správné stopě. Dark and Light staví na stejnojmenném MMORPG z roku 2006, jehož vývoj však byl zrušen. První areál The sacred Path už byl představen a sám o sobě zahrnuje deset dungeonů.

Dohromady by jednotlivé servery měly nabízet prostor pro 100 hráčů. V popředí by na úkor MMO faktoru měla být survivalová složka, což z Dark and Light dělá vhodný titul i pro sólové hraní.

O skvělou grafickou stránku se stará Unreal Engine 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na