Datum vydání a návrat známých mutantů ve S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

Během konference Xbox and Bethesda Games Showcase došlo i na novinky ohledně očekávaného pokračovaní střílečky S.T.A.L.K.E.R. Tou pravděpodobně nejdůležitější novou informací je stanovení data vydání. Druhého dílu bychom se tedy měli dočkat 28. dubna 2022. Zároveň s datem hře přibyl i podtitul Heart of Chernobyl.

Dále nám vývojáři z GSC Game World vůbec poprvé předvedli záběry přímo ze hraní hry. Značná část videa spočívá v přátelském rozhovoru několika stalkerů u ohně. Tuto scénu však prolínají další záběry, na kterých máme možnost vidět například přestřelku, sbírání artefaktů, vybavení a jeho modifikaci nebo interakce s dalšími obyvateli zóny.

Fanoušky série, kteří hráli S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, jistě potěší přítomnost známé lokace bažin. Která se časem sice značně změnila, ale stále zde zůstaly ruiny věže. Zkušení hráči poznají i některé mutanty z předchozích dílů.

Trochu zvláštní může být rozhodnutí tvůrců mít celé video nadabované v ruském jazyce. Ovšem anglické titulky jsou samozřejmostí.

Hra dorazí na PC a Xbox Series X a S. Přičemž dostupná bude prostřednictvím Microsoft Store, Epic Games Store a také Steamu. Zároveň bude ode dne vydání součástí Xbox Game Pass.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na