Co dělat, když nefungují servery Fortnite? Přeci hrát novinku Radical Heights

Chvíli se zdálo, že nová battle royale akce Radical Heights od slavného designéra Cliffa Blezsinského bude podobným propadákem jako jeho předchozí titul LawBreakers. Jenže pak se stalo něco, co se těžko dalo očekávat. Spadly totiž servery Fortnite, údajně kvůli běžné správně, ale vzhledem k délce jejich nedostupnosti v tom bude zřejmě nějaký technický problém. 

To najednou vygenerovalo miliony bezprizorních hráčů, kteří se začali ptát, co dělat, když nefunguje jejich oblíbená hra? Hrát největší konkurenci PUBG? Možná, ale ta stojí 30 euro. Tak proč nevyzkoušet novinku Radical Heights, o které se zrovna docela mluvilo, protože akorát vyšla?

Velký zájem o Radical Heights jeví také ti, kteří nemají náladu sami hrát, ale rádi sledují při hraní jiné. Včera na platformě Twitch sledovalo Radical Heights více než 200 000 uživatelů zároveň.

Hra přitom není kdovíjak pozitivně hodnocena. Pouhých 54 % hráčů na Steamu jí hodnotí kladně. Přesto měla štěstí, že její největší konkurent zavrávoral a ona se tak mohla dostat do středu zájmu hráčů i diváků streamů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Honza
Host

zapnu fortnite chci si zahrat dam play sekne se to a restartuje se my pc a nejdeto